valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında durum almasının en önemli nedenlerinden biri varlık ile (UC yöntemiyle) entrika içre tuzakışdataş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışdataş muktedir olmak karınin oyuna online yöntemlerle varlık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışdataş muktedir olmak o derece zorlamasız değildir. Çünkü bu fiillemler dolar kuru üzerinden prosedür yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin evet da oyunda henüz bir küme tabanca gücü üzere hilelere saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini dide ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu henüz güzel oynamanızı sağlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere durum mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de durum mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içerisinde durum alan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Hile içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değfiiltirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında durum alan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilgi gkalıntı ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta entrika yapımcıları tarafından turnuvalar esnasında tüm oyuncuların nerede olduklarını seyircilere tayin etmek karınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu tip hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek karınin daim yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her gün bir hız bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında durum alan duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda durum alan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolap sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi eforlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot tek sözcük üzere görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz koymak veya bir nesneyi nişan koymak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir fiilin otomatik olarak yapılması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan kabız medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al